Uvodimo redovne termine za rad PSD Stara Pazova

PSD Stara Pazova poziva sve zainteresovane građane, planinare i potencijalne članove da nas posete u redovnim terminima u našim prostorijama kada ćemo biti tu za sve informacije o radu PSD Stara Pazova, kao i za učlanjenja koja, naravno, i dalje možete odraditi on line po uputstvu sa našeg sajta /sekcija učlanjenja i pogodnosti/.

Svaki utorak i četvrtak smo tu za vas od 18-20h, ulica Branka Radičevića 3, Stara Pazova (crveni objekat – Zanatski Dom, odmah pored stadiona).

Sitnice život znače, a mi naše članove cenimo i poštujemo i uvek se trudimo da ih dodatno obradujemo. Od ove godine uz Planinarski dnevnik i bedž naše članove častimo i priveskom za ključeve, a prvih 100ak članova dobiće i magnet za frižider. 🙂

Čekamo Vas 😉

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *