Dan kada je Pazova hodala…

Manifestacija dan pešačenja u organizaciji Planinarskog Saveza Srbije i PSD Stara Pazova u našem mestu održana je 12.09.2020 i okupila je oko 150 učesnika. Između ostalih tu su bila deca iz nekoliko škola sa teritorije opštine Stara Pazova koje su podržale akciju, na čemu smo im zahvalni.

PSD Stara Pazova zahvaljuje se svima koji su se odazvali akciji koja je za cilj imala ukazivanje na značaj šetnje i kretanja uopšte na nas, naše fizičko pa i mentalno zdravlje, kao i na zdrav život.

Posebno se zahvaljujemo svima koji su pomogli da šetnja protekne sigurno, bezbedno, u najboljim mogućim uslovima za šetače, a to su Opština Stara Pazova, Dom Zdravlja, SUP Stara Pazova, JKP vodovod i kanalizacija, kao i mesari „Rames“ D.O.O iz Nove Pazove.

Posle akcije, organizovali smo ručak i osveženje za sve prisutne, kako naše članove, tako i decu koja su mogla da vide raznolik promotivni materijal što našeg kluba što Planinarskog saveza Srbije te se eventualno dodatno zainteresuju za svet planinarenja…

Vidimo se dogodine…

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.